NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o organizowanych przez nas konkursach, promocjach, specjalnych ofertach lub kodach rabatowych.
Kontakt

GEMMA

SKLEP INTERNETOWY Z BIŻUTERIĄ SREBRNĄ

MARTA CIERPIAŁOWSKA

 +48 730 066 644

gemmasrebro@gmail.com

 
Czas i koszty dostawy

1. Zamówienia składane za pomocą formularza dostępnego na stronie sklepu można składać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

2. Zamówienia można składać telefoniczne pod numerem 730 066 644 od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-17.

3. Warunkiem prawidłowej realizacji dokonanych zakupów jest wypełnienie formularza zamówienia dostępnego po zakupie lub podanie danych telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-17.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza płatności i dostawy, formularze zawierające niekompletne dane kontaktowe takie jak imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy nie będą brane pod uwagę.

5. Prawidłowo złożone zamówienie (wybór opcji płatności i dostawy) potwierdzane jest wiadomością e-mail wysyłaną automatycznie przez system na adres mailowy podany przez Klienta.

6. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili otrzymania przez Gemma-biżuteria pełnej kwoty za złożone zamówienie lub otrzymaniu informacji od Kupującego o wyborze przesyłki za pobraniem.

7. Akceptacja zamówienia przy wyborze przesyłki za pobraniem, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego wysyłkę.

8. Kupujący może wybrać następującą formę zapłaty:

  • Przelew na konto bankowe 96 1050 1142 1000 0091 3391 7246 ING Bank Śląski
    Marta Cierpiałowska „Gemma”,
    ul. Częstochowska 32A,
    42 - 244 Mstów;
  • b) Zapłatę online poprzez system PayU;
  • c) Płatność przy odbiorze w przypadku przesyłki za pobraniem - dla zarejestrowanych użytkowników z minimum 15 pozytywnymi komentarzami.

9. Przedmioty wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej:
a) listami poleconymi ekonomicznymi - czas dostawy 3-5 dni roboczych;
b) listami poleconymi priorytetowymi - czas dostawy 1-2 dni robocze;
c) paczkami pocztowymi 24 (także za pobraniem) - czas dostawy 2-4 dni robocze.
Na cenę przesyłki składa się koszt koperty, stawka ustanowiona przez Pocztę Polską i doliczony podatek VAT.


10. W sytuacji wysyłki za granicę, realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu należności na koncie oraz wcześniejszym ustaleniu kosztów wysyłki.

11. Zamawiający może wprowadzać zmiany do zamówienia do czasu wpłynięcia należnej kwoty na konto sklepu.

12. Zamawiający może wycofać złożone zamówienie e-mailem lub telefonicznie o ile nie zostało już wysłane. Zamawiający nie może anulować zamówienia, które zostało wysłane.

13. Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle do 2 dni roboczych od dnia otrzymania pełnej wpłaty na koncie lub od dnia otrzymania informacji o wyborze przez Zamawiającego wysyłki za pobraniem.

14. Gemma-biżuteria poprzez wiadomość e-mail informuje Kupującego o otrzymaniu płatności i o wysyłce zamówionych przedmiotów.

15. Gemma-biżuteria zastrzega sobie prawo do zweryfikowania złożonego zamówienia, a w sytuacji uzasadnionej wątpliwości co do jego prawidłowości – anulowania zamówienia wraz z poinformowaniem o tym Zamawiającego.

16. W sytuacji, gdy realizacja zamówienia jest niemożliwa lub może ulec opóźnieniu z powodu braku towaru lub z innych przyczyn, Gemma-biżuteria niezwłocznie poinformuje o tym Kupującego – w takiej sytuacji Kupujący ma prawo odstąpić od zamówienia. Sklep zobowiązuje się do niezwłocznego zwrotu wpłaconej kwoty jeśli została uiszczona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl