NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o organizowanych przez nas konkursach, promocjach, specjalnych ofertach lub kodach rabatowych.
Kontakt

GEMMA

SKLEP INTERNETOWY Z BIŻUTERIĄ SREBRNĄ

MARTA CIERPIAŁOWSKA

 +48 730 066 644

gemmasrebro@gmail.com

 
Produkt dnia
REGULAMIN
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, a także wykonane ze srebra próby 925 - próba znajduje się na wyrobie, a przedmioty powyżej 5 g są ocechowane w urzędzie probierczym zgodnie z obowiązującą ustawą z dn. 1 kwietnia 2011 r. Prawo Probiercze (Dz.U. 2011 nr 92 poz. 529).

Przesyłki za pobraniem realizuję wyłącznie zarejestrowanym klientom. w razie wątpliwości proszę o uprzedni kontakt telefoniczny.

Przy zakupie kilku rzeczy, koszt wysyłki jest jeden. system wybiera zawsze najniższy koszt wysyłki, więc jeśli jedna rzecz jest objęta gratisową wysyłką - wszystkie zamówione przedmioty są wysyłane w ten sposób.

1. Warunki ogólne


1.1. Sklep internetowy Gemma-Biżuteria jest własnością sprzedającego Marty Cierpiałowskiej - zwany dalej Gemma.

1.2. Zamawiający, Kupujący, Klient to osoby korzystające z oferty sklepu internetowego Gemma.

1.3. Sprzedający, sprzedawca prowadzący sklep internetowy Gemma – Marta Cierpiałowska „Gemma”, ul. Wyzwolenia 133, 42 – 244 Wancerzów, NIP 949-198-30-10, tel. 730 066 644. Gemma-srebro umożliwia zakup biżuterii oraz opakowań i akcesoriów do pielęgnacji biżuterii poprzez sieć Internet.

1.4. Wszystkie sprzedawane przedmioty umieszczone w sklepie są nowe.

1.5. Ceny towarów znajdujących się w sklepie Gemma podane są w złotych polskich oraz są cenami brutto – zawierają podatek VAT.

1.6. Cenami obowiązującymi w sprzedaży są ceny podane w sklepie internetowym Gemma w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. ZAMÓWIENIE – oświadczenie woli klienta zmierzające bezpośrednio do zawarcia umowy sprzedaży towaru i określające istotne jej warunki.

1.7. W przypadku sprzedaży promocyjnej ilość towarów może być ograniczona. W sytuacji jeśli dojdzie do wyczerpania towarów, o zakupie decyduje termin złożenia zamówienia.

1.8. Do każdego wysłanego towaru dołączony jest dowód zakupu – paragon fiskalny bądź faktura na życzenie klienta. Dowód zakupu należy zachować na wypadek reklamacji wyrobu. Gemma i Zamawiający tj. Strony dopuszczają możliwość potwierdzenia szczegółów realizacji zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

1.9. Wymiary i masa przedmiotów wystawionych w Gemma służą celom orientacyjnym.

Masa/waga wyrobów jubilerskich oferowanych w sklepie Gemma podawana jest w gramach, po zaokrągleniu do części dziesiętnych. Masa wyrobu może się wahać w przedziale ok. 0,5 - 1,0g g powstałe w procesie odlewania produktu.
Wymiary podawane są w systemie maksymalna długość x maksymalna szerokość wyrobu. Wymiary mogą się wahać w przedziale 0,5 cm.
Rozmiar pierścionka, to rozmiar jubilerski - wskazówki jak zmierzyć pierścionek można znaleźć na stronie internetowej http://www.rozmiar.com/obraczek.php

2. Zamówienia i wysyłka

2.1. Zamówienia składane za pomocą formularza dostępnego na stronie sklepu można składać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

2.2. Zamówienia można składać telefoniczne pod numerem 730 066 644 od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-17.

2.3. Warunkiem prawidłowej realizacji dokonanych zakupów jest wypełnienie formularza zamówienia dostępnego po zakupie lub podanie danych telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-17.

2.4. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza płatności i dostawy, formularze zawierające niekompletne dane kontaktowe takie jak imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy nie będą brane pod uwagę.

2.5. Prawidłowo złożone zamówienie (wybór opcji płatności i dostawy) potwierdzane jest wiadomością e-mail wysyłaną automatycznie przez system na adres mailowy podany przez Klienta.

2.6. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili otrzymania przez Gemma pełnej kwoty za złożone zamówienie lub otrzymaniu informacji od Kupującego o wyborze przesyłki za pobraniem.

2.7. Akceptacja zamówienia przy wyborze przesyłki za pobraniem, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego wysyłkę.

2.8. Kupujący może wybrać następującą formę zapłaty:

a) Przelew na konto bankowe 96 1050 1142 1000 0091 3391 7246 ING Bank Śląski
Marta Cierpiałowska „Gemma”,
ul. Wyzwolenia 133,
42 - 244 Wancerzów;


b) Zapłatę online poprzez system Płatności Shoper;
c) Płatność przy odbiorze w przypadku przesyłki za pobraniem - dla zarejestrowanych użytkowników.

2.9. Przedmioty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost:

a) paczkami kurierskimi (także za pobraniem) - czas dostawy 1-2 dni robocze;
b) przesyłkami do Paczkomatów - czas dostawy 1-2 dni robocze.
Na cenę przesyłki składa się koszt koperty, stawka ustanowiona przez InPost i doliczony podatek VAT.2.10. W sytuacji wysyłki za granicę, realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu należności na koncie oraz wcześniejszym ustaleniu kosztów wysyłki.

2.11. Zamawiający może wprowadzać zmiany do zamówienia do czasu wpłynięcia należnej kwoty na konto sklepu.

2.12. Zamawiający może wycofać złożone zamówienie e-mailem lub telefonicznie o ile nie zostało już wysłane. Zamawiający nie może anulować zamówienia, które zostało wysłane.

2.13. Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle 2 dni robocze od dnia następnego od otrzymania pełnej wpłaty na koncie lub od dnia otrzymania informacji o wyborze przez Zamawiającego wysyłki za pobraniem.
Czas oczekiwania na zamówienia indywidualne - poza ofertą prezentowaną wynosi czasami od 10 do 14 dni roboczych.


2.14. Gemma poprzez wiadomość e-mail informuje Kupującego o otrzymaniu płatności i o wysyłce zamówionych przedmiotów.

2.15. Gemma zastrzega sobie prawo do zweryfikowania złożonego zamówienia, a w sytuacji uzasadnionej wątpliwości co do jego prawidłowości – anulowania zamówienia wraz z poinformowaniem o tym Zamawiającego.

2.16. W sytuacji, gdy realizacja zamówienia jest niemożliwa lub może ulec opóźnieniu z powodu braku towaru lub z innych przyczyn, Gemma niezwłocznie poinformuje o tym Kupującego – w takiej sytuacji Kupujący ma prawo odstąpić od zamówienia. Sklep zobowiązuje się do niezwłocznego zwrotu wpłaconej kwoty jeśli została uiszczona.

3. Reklamacja i zwrot produktów

3.1. Kupujący ma prawo zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu jego otrzymania lub wymiany na inny przedmiot.
Podstawą zwrotu jest odesłanie przedmiotu nieuszkodzonego, nieużywanego, z oryginalnie przyczepioną metką firmową.

Towar nieuszkodzony, dobrze zabezpieczony wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura) należy odesłać na adres:

Marta Cierpiałowska „Gemma”
ul. Wyzwolenia 133
42 – 244 Wancerzów

3.2. Jeżeli produkt jest nieuszkodzony, posiada oryginalnie przyczepioną metkę i nie był używany, to zwrot pieniędzy nastąpi do 10 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki przez sklep Gemma.

3.3. Zwracany lub reklamowany produkt powinien zostać odesłany przesyłką rejestrowaną czyli listem poleconym lub paczką - Gemma nie odpowiada za towary zaginione w trakcie przesyłki od Kupującego i nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. W przypadku zwrotu sklep odsyła na konto Kupującego kwotę równą całej otrzymanej płatności. Wysyłka do Sklepu odbywa się na koszt Kupującego, Sklep nie zwraca kosztów przesyłki.

3.4. Reklamacja będzie rozpatrzona do 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na nowy produkt, a w przypadku wyczerpania towaru Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy wraz z kosztami wysyłki lub możliwość wyboru innego towaru w podobnej cenie.

3.5. Przy zwrocie zakupu Kupujący powinien podać swój numer konta, na który ma zostać dokonany zwrot pieniędzy lub w sytuacji zwrotu pieniędzy na konto nie należące do Kupującego – dane posiadacza rachunku.

4. Postanowienia końcowe

4.1. Gemma zastrzega sobie prawo do zawieszenia realizacji zamówień na czas przerwy urlopowej, jednocześnie zobowiązując się do wcześniejszego zamieszczania informacji o niej na stronie Sklepu.

4.2. Gemma zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów. Zamówienia w trakcie realizacji nie podlegają zmianie cen.

4.3. Gemma zastrzega sobie prawo do przeprowadzania lub odwoływania akcji promocyjnych, przecen, wyprzedaży.

4.4. W sklepie Gemma obowiązują cenniki podane w poszczególnych ofertach (koszt wysyłki jest jeden)


4.5. Regulamin znajdujący się na poniższej stronie, wszelkie materiały się w nim znajdujące takie jak: zdjęcia, nazwa sklepu oraz logo sklepu stanowią własność prawa autorskiego i stanowią przedmiot ochrony prawnej. Wszelkie próby wykorzystywania, powielania, przetwarzania materiałów znajdujących się na stronie sklepu bez zgody właściciela są zabronione.

4.6. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl