NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o organizowanych przez nas konkursach, promocjach, specjalnych ofertach lub kodach rabatowych.
Kontakt

GEMMA

SKLEP INTERNETOWY Z BIŻUTERIĄ SREBRNĄ

MARTA CIERPIAŁOWSKA

 +48 730 066 644

gemmasrebro@gmail.com

 
Produkt dnia
ZWROTY I REKLAMACJE

1. Kupujący ma prawo zwrotu zakupionego towaru  bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu jego otrzymania lub wymiany na inny przedmiot.
Podstawą zwrotu jest odesłanie przedmiotu nieuszkodzonego, nieużywanego, z oryginalnie przyczepioną metką firmową.

Towar nieuszkodzony, dobrze zabezpieczony wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura) należy odesłać na adres:
Marta Cierpiałowska „Gemma”
ul. Wyzwolenia 133
42 – 244 Wancerzów

2. Jeżeli produkt jest nieuszkodzony, posiada oryginalnie przyczepioną metkę i nie był używany, to zwrot pieniędzy nastąpi do 10 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki przez sklep Gemma-srebro.

3. Zwracany lub reklamowany produkt powinien zostać odesłany przesyłką rejestrowaną czyli listem poleconym lub paczką - Gemma-srebro nie odpowiada za towary zaginione w trakcie przesyłki od Kupującego i nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. W przypadku zwrotu sklep odsyła na konto Kupującego kwotę równą cenie towaru. Zwrotowi podlega jedynie kwota zakupionego towaru. Wysyłka odbywa się na koszt Kupującego, Sklep nie zwraca kosztów przesyłki.

4. Reklamacja będzie rozpatrywane do 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na nowy produkt, a w przypadku wyczerpania towaru Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy wraz z kosztami wysyłki lub możliwość wyboru innego towaru w podobnej cenie.

5. Przy zwrocie zakupu Kupujący powinien podać swój numer konta, na który ma zostać dokonany zwrot pieniędzy lub w sytuacji zwrotu pieniędzy na konto nie należące do Kupującego – dane posiadacza rachunku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl